Home

Vzpomínka na Honzíka

Krátkou vzpomínku na svého syna laskavě poskytli rodiče Kubelkovi. Tímto jim děkuji za podporu.

 

      Honzík se narodil již v období, kdy jsme bydleli v Provodově, 25.října 1997. Od dětství byl velmi čilý a musel být neustále v pohybu. Od útlého dětství si rád hrál s míčem a měl rád kolektivní sport - právě fotbal.  Členem
fotbalového týmu Provodova se stal již v předškolním věku. Mezi fotbalisty si našel i mnoho kamarádů.
      Dva roky byl členem fotbalové přípravky a dva roky hrál za žáky FC RAK PROVODOV. Během dvou let sehrál s kamarády mnoho zápasů, na které jel vždy vírou ve vítězství svého družstva, nebot´ měl soutěživou povahu. Rád však vždy hrál fair play. V prvních školních letech se ukázal i talent k atletice, zvláště vytrvalostnímu běhu. Od třetí třídy chodil do atletické přípravky. Kromě sportu byl ¨velmi šikovný v matematice a rád měl ve svém životě,někdy až puntičkářský řád. Rád hrál matemetické hry - např. Sudoku. Při rozhodování, kde jít v páté třídě,zvítězila jeho velká láska - sport . Bohužel žákem 1.ZŠ Emila Zátopka byl pouhého půl roku. Jeho největší životní láskou zůstal však až do posledních dnů života - fotbal.

Děkujeme, že právě, při soutěži ve sportu, který měl Honzík, tak rád, můžeme s Vámi zavzpomínat. Právě fotbalovém světu, za svůj krátký život, Honzík něco přinesl a snad jako v našich srdcích, zůstává i v srdcích kamarádů,s nimiž   tvořil jeden tým.  
                                   s láskou rodina Kubelkova