Home

Oslavy 600 let obce Provodov

    Vážení spoOSLAVY 600 LETluobčané a přátelé dobré zábavy, náš fotbalový klub pro Vás připravil, v rámci oslav 600 let od první písemné zmínky o obci Provodov, páteční sportovní odpoledne a sobotní koncert folkrockové skupiny FLERET.

    Program začíná v pátek 6. 7. 2012 v 14:30 slavnostním uvítáním a představením zahraničních hostů. Poté bude následovat první mezinárodní utkání v historii našeho klubu. Střetnou se v něm družstva starých pánů FC RAK PROVODOV proti Starým pánům  ŠK LR CRYSTALEX Lednické Rovné. Slovenská vesnice Lednické Rovné se stala partnerskou obcí Provodova v rámci příhraniční spolupráce euroregionu Bílé – Biele Karpaty. V 17:00 nastoupí v rámci hlavního programu týmy FC RAK PROVODOV proti MENŠÍKOVĚ 11.

    Živě moderované utkání obou týmů zahájí státní hymna v přednesu pěvkyně Státní Opery Praha paní Pavlíny Senić. O slavnostní výkop se postarají čestní hosté. Menšíkovu jedenáctku vede Petr Menšík syn populárního herce a baviče Vladimíra Menšíka. Dalšími členy týmu, kteří obvykle v dresu osobností nastupují, jsou bývalý prvoligový fotbalový hráči Pavel Kobylka, Jiří Záleský, Jan Mároši a Libor Zelníček. Dále bývalý basketbalový reprezentant účastník Olympijských Her Kamil Brabenec, nebo Miroslav Kratochvíl mistr světa v kolové. Sportovní komentátor České Televize Ondřej Tomek, Miroslav Pokorný finalista Talentmánie. Ladislav Šťoura Kolbaba je cestovatel a dobrodruh. Z umělecké branže herec Václav Svoboda obzvlášť oblíbený  jako Venoš z filmu Jak básníci přicházejí o iluze, a v současné době ze seriálu Ulice, kde hraje Lumíra Nykla. Starší generaci je známý zpěvák Moravanky, nyní Moravěnky, Jiří Helán.

    Celé utkání bude provázet hudba Kateřiny Dynkové, DJ Menšíkovi 11. O přestávce předvedou své vystoupení František Bartl, hráč na sopransaxofon a Miroslav Pokorný finalista Talentmánie proleze rámečkem o velikosti cihly. 

    V dresu FC RAK PROVODOV nastoupí čestní hosté. Jedním z nich je i Jan AntonínDuchoslav alias Viky Cabadaj z filmu Sněženky a machři, další jsou vybraní hokejisté týmu HC PSG Zlín. Po skončení utkání vystoupí Miss Angelika se svým programem. Během zápasu i po zápase bude probíhat autogramiáda hráčů a hostů, focení s hráči v dresu Menšíkovi 11, soutěže pro diváky a podepisování plakátů. Po celé odpoledne budou diváky roztleskávat a o dobrou náladu se postarají domácí atraktivní mladé cheerleaders, několikanásobné mistryně republiky.

    Letní sobotní večer 7. 7. 2012 bude ve znamení populární hudby. Program zahájí v 19:00 kapela JACKYE. Následovat bude od 21:30 koncert populární skupiny FLERET, po skončení budou bavit návštěvníky až do pozdních nočních hodin populární KOSOVCI. Samozřejmě jak v pátek, tak i v sobotu je pro vás nachystáno bohaté občerstvení v podobě tekutých i pevných skupenství přitažlivých vůní i chutí. V případě nepřízně počasí budou připraveny stany.

PROGRAM                                                                                         


PÁTEK 6. 7. 2012
14:30  Uvítání hostů
15:00  Zápas starých pánů FC RAK PROVODOV – ŠK LR CRYSTAL LEDNICKÉ ROVNÉ
16:45  Představení týmů
16:55  Státní hymna Pavlína Senić a slavnostní výkop
17:00  Zápas osobností FC RAK PROVODOV – MENŠÍKOVA 11  Moderované utkání doprovázené  hudbou a vstupy imitátora. O přestávce vystoupí  Miroslav Pokorný finalista Talentmánie.
18:45 Autogramiáda
19:00 Miss Angelika Travesti šou

SOBOTA 7. 7. 2012
19:00  JACKYE
21:30  FLERET
23:00  KOSOVCI